Informacje - Akademia Animatora 16 lutego – Dzień Poczty Polskiej

16 lutego – Dzień Poczty Polskiej
Lut

16

2016

16 lutego – Dzień Poczty Polskiej

Dzień Poczty Polskiej

16.02 – Dzień Poczty Polskiej

Dziś obchodzimy Dzień Poczty Polskiej, która została oficjalnie założona w 1558 roku! To także święto wszystkich listonoszy i doręczycieli, którzy trudnią się tym zawodem.

Poczta Polska może poszczycić się bogatą historią oraz nieustannym uznaniem! Kilkaset lat świadczenia usług na najwyższym poziomie to powód do dumy i zadowolenia! Również przedstawicieli tej instytucji, a więc listonoszy, powinniśmy darzyć szczególnym szacunkiem, bowiem ich praca nie jest tak łatwa na jaką wygląda!

W przerwie między pisaniem kolejnych listów wejdź na stronę Akademii Animatora i znajdź ciekawy Kurs Animatora w Twoim mieście! Czekamy na zgłoszenia, niekoniecznie listowne!Chcesz dołączyć do Grona Profesjonalnych Animatorów Zabaw dla Dzieci z Certyfikatami Akademii Animatora? Zapisz się i dołącz do nas! Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !