Informacje - Akademia Animatora 12 marca – Światowy Dzień Drzemki w Pracy

12 marca – Światowy Dzień Drzemki w Pracy
Mar

12

2016

12 marca – Światowy Dzień Drzemki w Pracy

Światowy Dzień Drzemki w Pracy

Problemy z porannym wstawaniem, pochmurny dzień i niskie ciśnienie? To wszystko sprawia, że czeka nas prawdziwy „śpiący” dzień. Ale dziś nie ma czym się przejmować, bo dziś jest jedyny w swoim rodzaju… Światowy Dzień Drzemki w Pracy!!!

Jeśli kiedyś myślałeś o krótkiej drzemce w pracy po niezwykle ciężkiej nocy, jednak jedyną rzeczą jaka Cię powstrzymywała było sprawne oko szefa, spójrz na dzisiejszą kartkę z kalendarza! To właśnie dziś obchodzimy Światowy Dzień Drzemki w Pracy, dzięki czemu możesz swobodnie przeznaczyć 15 minut na bezcenną drzemkę. Bez żadnych zahamowań połóż się na biurku i odpłyń do krainy marzeń i snów!

Jak już będziesz wypoczęty i gotów do dalszej pracy, zajrzyj na stronę Akademii Animatora i znajdź dla siebie niezwykle przydatny Kurs Animatora, który odmieni Twoje życie! Do roboty!

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !