Informacje - Akademia Animatora 12 lutego – Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

12 lutego – Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem
Lut

12

2016

12 lutego – Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

Dzień Pisania Piórem

12.02 – Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem

To już dziś – 12 lutego, czyli Ogólnopolski Dzień Pisania Piórem! Zajrzyjcie do swoich szuflad, odnajdźcie najlepsze pióro i poczujcie się jak Juliusz Słowacki!

Wieczne pióra już dawno odeszły w zapomnienie, jako że obecnie króluje poczta elektroniczna i wszechobecny internet. 12 lutego to idealny dzień, aby cofnąć się wstecz i wyobrazić sobie, co czuli najwybitniejsi polscy poeci, którzy przelewali myśli na papier przy pomocy atramentu! Każde kolejne słowo pojawiające się na kartce cieszy jeszcze bardziej niż poprzednie – sprawdź sam!

Jeśli jeszcze nigdy nie trzymałeś w ręku pióra, lub baaardzo dawno temu, dzisiejszy dzień będzie rewelacyjną szansą, aby nadrobić zaległości! Wyciągnij kartkę papieru, ściśnij mocno pióro w ręku i po prostu pisz!

Przy okazji wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Akademii Animatora i rozwijaj swoją karierę dzięki Profesjonalnemu Kursowi Animatora!

Wybierz miasto i zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci

Zapisz Się do INFORMATORA:

Wpisz Swój e-mail oraz Imię

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


INFORMATOR - Akademii Animatora !